Свежие новости

Форма входа
Меню сайта
Категории
Черкасские новости [135]Новости Украины [19]
Новости в мире [16]
Поиск
Наш опрос
Пол Ваших детей?
1. Мальчик
2. Девочка
3. 1 мальчик и 1 девочка
4. 2 мальчика
5. Больше 3-х детишек
6. 1 мальчик и 2 девочки
7. 2 мальчика и 1 девочка
8. 2 девочки
9. 3 мальчика
10. 3 девочки
Всего ответов: 9
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Родителей: 0
Семья от А до Я Семья от А до Я Семья от А до Я
Главная » Статьи » Черкасские новости

Міська влада пропонує черкащанам озброїтися мітлами і лопатами

Іллюстрація до новини ""
Фото: МВК
Із 31 березня в Черкасах стартує загальноміська акція з прибирання доріг і розчищення прибордюрних частин. Учасникам "прибирання" міська влада обіцяє щоденну заробітну плату: 100 грн. за розчищення 263 кв. м прибордюрної частини або завантаження на спецтехніку 4 куб. м ґрунту.

Роботи контролюватиме КП "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів", на балансі якого перебувають усі міські дороги, а ініціатором залучення "добровольців" виступив міський голова Черкас Сергій Одарич.

За словами директора КП "ЧЕЛУАШ" Бориса Оніщенка, вдатись до такого кроку підприємство змушене через істотну засміченість черкаських доріг після зими. А оскільки технічні потужності на "ЧЕЛУАШ" доволі обмежені, то швидко розчистити всі дороги і прибордюрні частини Черкас не вдасться. Тому було ухвалене рішення залучити додаткові резерви "зі сторони".

Борис Оніщенко розповів, що зараз на дорогах Черкас працює три бригади працівників "ЧЕЛУАШ" (загальною чисельністю приблизно 50 осіб) та майже 15 одиниць спецтехніки: навантажувачі, самоскиди, тракторні щітки і причепи тощо. Вони щоденно вивозять приблизно 100 тонн прибордюрного ґрунту та сміття.

За підрахунками фахівців, при нинішніх темпах на виконання робіт підприємству знадобиться щонайменше два місяці. Тоді як завдяки залученню працівників зі сторони "ЧЕЛУАШ" сподівається впоратись за півтора-два тижні.

До речі, протяжність черкаських доріг складає 321 кілометрів. Тоді як загальна площа міських автошляхів сягає 7 млн. м2. Упродовж зимового періоду на черкаські дороги було висипано приблизно 8 тис. тонн соляно-піщаної суміші.

Роботи з прибирання автошляхів розпочалися з 25 березня і зараз тривають уздовж бульвару Шевченка, вулиць Канівська та Дахнівська. А з 29 березня на розчищення міських доріг залучено дорожній пилосос "Джонстон".

Борис Миколайович розповів, що торік на ці роботи (які, до речі, оплачувались як громадські) вони залучали безробітних, які перебували на обліку в обласному центрі зайнятості. А також порушників правил дорожнього руху, які, згідно зі статтею закону, мали сплатити штраф або відпрацювати певний обсяг адмінгодин. Проте практика засвідчила, що мало кого з безробітних чи горе-водіїв зацікавила перспектива прибирання міських автошляхів. Натомість більшість із них ухилялися від виконання робіт, не бажаючи попрацювати на благо міста.

Подібна ситуація складається і цього року. Тому міська влада запропонувала альтернативний варіант прибирання черкаських автошляхів – на кшталт варіанту із зимовим розчищенням снігу.

За планом, прибирання доріг у Черкасах здійснюватиметься від центру до околиць і навпаки. Тобто бригади робітників рухатимуться, умовно кажучи, назустріч один одному. Таким чином вдасться охопити практично всі райони Черкас.

Бажаючим узяти участь у роботах з прибирання доріг за довідками звертатися до КП "ЧЕЛУАШ" за адресою: м. Черкаси, вул. Бидгощська, 13. (При собі мати паспорт та ідентифікаційний код). Телефон для довідок: 64-70-30.

Прес-служба Черкаського МВК

Джерело: "Прес-Центр"
Категория: Черкасские новости | Добавил: Naneli (30.03.2010)
Просмотров: 562 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]